Poznávací výlet s pobytem u moře na 14 dní pro 4 osoby.

Poznávací výlet s pobytem u moře.

1 den – přílet a odjezd do hotelu v Bangkoku se snídaní – volno.

2 den – po snídani odjezd na plovoucí trhy – cestou zastávka na solných plantážích a zastávka na trhu na železnici kde jedí vlaky a pak plavba na lodi po kanálech a plovoucí trhy a po prohlídce odjezd do provincie Kanchanaburi a oběd v restauraci na řece Kwai po obědě prohlídka mostu přes řeku Kwai a návštěva hřbitova a muzea a odjezd do resortu na řece Kwai se snídaní -ubytování na raftech.

3 den – po snídani odjezd k vodopádu a návštěva místa kde se stavěla železnice a odjezd do kempu kde bude projížka na slonech po projíždce odjezd na oběd v restauraci nad řekou Kwai a návštěva jeskyně a procházka po železnici smrti a odjezd do města Ayuthaya do hotelu se snídaní – volno.

4 den – po snídani odjezd na prohlídku těch nejkrásnějších chrámu a oběd v hotelu po obědě návštěva letního královského sídla a odjezd do Bangkoku hotelu se snídaní-volno.

5 den – návštěva čínského města  a večer projíždka luxusní lodí po řece s bufetovou večeří a hudbou návrat do hotelu v 22.30 hod.

6 den – odlet do Chang Mai a ubytování v hotelu se snídaní a večer společná večeře s programem.

7  den – program na celý den s obědem návrat do hotelu asi 17.00 -18.00 hod.

8 den – program na celý den s obědem návrat do hotelu asi 17.00-18.00 hod.

9 den – program na celý den s obědem a návštěva nádherného bílého chrámu a krátkým výletem do Laosu a návštěva horského kmene kde jsou ženy s dlouhými krky a odjezd do hotelu návrat asi 19.00 -20.00 hod

10 den – program na celý de s obědem návrat do hotelu asi 17.00 -18.00 hod.

11 den  – odlet do Bangkoku a odjezd do Pattaya hotelu se snídaní a bazénem.

12 den – Pattaya – volno odpočinek a kopání v moři.

13 den – Pattaya – celodenní výlet do tropické zahrady a mořského akvária návrat do hotelu asi 16.30 hod.Konec programu.

14 den – bud odjezd na letiště a nebo odjezd podle přání klienta.

Celková cena pro 4 osoby- 220000 bat.-  145800 Kč

V ceně je ubytování ,doprava, vstupy ,stravování jak je uvedeno v programu,luxusní lod s večeří v Bangkoku,výlet v Pattaya,český průvodce, letenky Chang Mai a zpět Bangkok,thajský průvodce,celý program v Chang Mai .

V ceně není letenka do Bangkoku a zpět,cestovní pojištění.

 

Comments are closed.